KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12213620

nr 1221 3620

Henri Guibal

(f. 1947), Frankrike

Blandteknik, Kvinna, signerad. Ramens innermått: 47x39 cm

Henri Guibal, fransk bildkonstnär född 1947.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 3 december 2018
kl 18:49:22

2/12 16:39:55 1      Vinnande bud

Henri Guibal

Läs mer om Henri Guibal